Kui teie soov on leida väga hea pulmafotograaf, olete jõudnud õigesse kohta!

Pulmad on üks tähtsündmusi, mis tuleks hoolikalt läbi mõelda, kavandada detailideni, et sündmus kulgeks laitmatult ning sellest jääks südantsoojendav mälestus. Olen meeleldi abiks, et teie tähtsaim päev saaks jäädvustatud väärikalt ning toetan teid igati, et pulmapäev laabuks.

Omalt poolt tagan

fotode tipptasemel kvaliteedi,
kõrge loomingulise taseme
sundimatu, mugava ning korrektse kliendisuhtluse ning
suure pildistamiskogemuse

Selleks et pulmapildid naeratuse näole tooksid, tuleb hoolikalt vaagida, millist fotograafi valida. Kuna pulmafotograafe on väga palju ning õige valiku tegemine raske, on väga oluline, et fotograafi looming meeldiks. Fotode sirvimisel võiks pöörata tähelepanu loomingu mitmekesisusele, kuid ka sellele, kuidas on pildistatud ühe pulmapäeva erinevaid etappe.

Minu portfoolioga saab tutvuda siit!


PULMAFOTOGRAAFI HINNAKIRI

Pulmafotograafi hind sõltub valitud paketist.

  • Väike pulmapakett sisaldab fotosessiooni, registreerimistseremoonia või laulatuse pildistamist ning grupifotosid.
  • Suur pulmapakett sisaldab terve pulmapäeva pildistamist alates noorpaari ettevalmistustest lõpetades pulmapäeva ametliku osa lõpuga.

Loomulikult on võimalik leppida kokku täpselt sellises pildistamismahus nagu soovite!

Pulmafotograafi hinnakiri algab 250 eurost. Kuna iga pulmapäev on eriline, küsige personaalset pakkumist margus(ät)margusmuts.ee


KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Kui palju pilte saame?

Üle antavate pildifailide arv pole piiratud. See sõltub pulmategevuste mitmekesisusest ja pulmapäeva pikkusest. Statistika järgi jääb see terve pulmapäeva puhul vahemikku 500-700, olles enamasti 600 ringis.

Kui palju fotosid töötled?

Nii vähe kui võimalik, nii palju kui tarvis. Ma pooldan kirkaid ja loomulikke pilte, mistõttu ma ei tee ebaloomulikke digitöötlusi, kui seda mult eraldi just ei paluta. Siiski. Olen mustvalgete fotode austaja, ent minu mustvalged fotod ei ole lihtsalt-värvid-maha-mustvalged, vaid sellised, mis jäljendavad vanaaegse fotofilmi tulemust. Iga noorpaar, kes soovib, saab lisaks värvilisele pildikomplektile kaasa kingituseks ka mustvalge pildikomplekti.

Mis kellani on fotograaf pulmapeol?

Keskööni ja natuke peale seda, kui pole kokku lepitud teisiti.

Kui palju maksab pulmafotograafi tellimine?

See sõltub pulmapeo kuupäevast, pildistamise mahust ehk kui pikaks ajaks fotograaf pulma tellitakse. Kõige lihtsam, küsige pakkumist, mis koostatakse just teile.

Kas on võimalik fotograaf tellida ainult pildisessiooniks ja/või laulatuseks?

Muidugi! Kuid tõsi on see, et pulmahooaja reedetel ja laupäevadel eelistan pildistada pikki pulmapäevi.

Kuidas käib broneerimine?

Kui mu esitatud pakkumine teile sobib, väljastan broneerimisarve. Broneeringutasu moodustab 20% teenuse üldmaksumusest. Pärast arve laekumist on kuupäev teile broneeritud.


Järgnevalt jagan teiega mõnda mõtet, mis minu kui fotograafi tööstiili ja suhtumist valgustavad.

PÜHENDUMUS

Ainult fanaatik teeb oma tööd jäägitu hoole ja andumusega. Tõelise fotofännina ei löö ma risti ette keeruliste jäädvustust nõudvate situatsioonide ja olude ees. Hea tulemus väärib igat pingutust.

Igatahes… veelkord tahaks Sind kiita! Me oleme täiesti veendunud, et tegime väga õige otsuse, et just Sind oma fotograafiks valisime. Tegid oma tööd tõesti südamega, professionaalselt…. selle tulemusena tulid imelised fotod, mis annavad nii kenasti edasi kogu peo emotsioone. Õuepildid olid lausa fantastilised, hoolimata kärekülmast ja tuulisest talveilmast! Kõik, kes on pilte näinud, on palunud edastada suured komplimendid fotograafile! Ja muide- millegipärast arvasid kõik, et Sa oled meie hea tuttav :) Me olevat olnud fotodel nii loomulikud, nagu oleks oma sõber pildistanud!

Eve ja Taavi

MITMEKESISUS RIKASTAB

Minu looming pakub vaatamist portree- ja peresessioonidest kaunite droonipiltideni, hurmavatest loodusmaastikest ja metsaelukatest-lindudest keeruliste arhitektuuripiltide ja linnavaadeteni välja.

SUHTLEMINE

Ladusalt kulgeva ja pruutpaari soove järgiva pulmapäeva eelduseks on mõnus ja sundimatu õhkkond fotograafi ja kliendi vahel ning vaba suhtlemine. See loob eelduse, et teineteist mõistetakse. Mugava suhtlusõhustiku loomine pole minu jaoks mingi probleem!

Fotograaf – Margus Muts – kuigi pole veel pilte kätte saanud (möödas on ka alles 4 päeva) ei ole mul kahtlustki, et need tulevad imelised… koostöö oli väga meeldiv ja sujuv, juhendamine meile fotokartlikele mugav ja kõik mis fotoaparaadi ekraanilt näha saime oli juba kiitust väärt. Ka pildistamiseks valitud kohad olid väga omanäolised… jääme põnevusega ootama, kuid koostöö ja professionaalsuse osas võib juba ette soovitada.

Lisaks veel, et pildid on kõik ilusti kätte saadud ja need vastasid igati ootustele! külalistelt on fotode osas samuti ainult iseloomustavaid sõnu nagu “muinasjutuline”, “imeline” jne :)

Karola ja Mart

FOTOTEHNIKA

Minu kasutada on rikkalik fotovarustus, rikkalikum kui kitsalt pulmade ja inimeste pildistamisele spetsialiseerunud fotograafidel. Kuna pildistan väga erinevaid teemasid – pulmad, inimesed, maastikud, arhitektuur, loomad, linnud –, on mul tipptasemel objektiive ja muid fotograafilisi abivahendeid, mida ainult pulmadele, portreedele ja peresessioonidele pühendunud fotograafidel enamasti pole. Tõsi ju on, et ega seda muud fotovarustust alati tarvis lähegi, aga vahepeal harva võib juhtuda, et just selle kõige õigema rakursi toimuvale saab hoopis taevast (näiteks päikseloojangus pulmamaja või peokohta saabuv pulmarong), sooviks saada pildile korraga terve peosaali ilu või kaugusest väljajoonistuvat noorpaari siluetti, siis on hea, kui fotoarsenalis on olemas droon, mõni muidu arhitektuurifotograafi fotokotti kuuluv ülilainurkobjektiiv või spordi- ja looduspiltnike käeulatuses olev superteleobjektiiv. Kasutan ainult parimat fototehnikat ning kvaliteedi tagamisel järeleandmisi ei tee!

ÜKSNES HEAST TEHNIKAST EI PIISA

Nii ongi, fototehnika võib olla küll tipptasemel, aga pilti teeb ikkagi inimene kaamera taga.

Olen elukutseline fotograaf, kelle töö kui hobi on pildistamine. Seega panustan lõviosa oma töö- ja hobienergiast just sellesse valdkonda. Ehk teisisõnu – minu fotograafiaalane trenn ja areng toimub põhimõtteliselt kogu aeg, nii töötades kui ka hobiga tegeledes.

Nagu ma juba ette aimasin, pildid on väga ilusad. Oleme väga, väga rahul – aitäh!!!!! Paljud külalised on öelnud, et meil oli viimasepeal fotograaf :) :) :) ja ka nemad on fotodest vaimustuses :-) Me Ahtoga oleme kindlad, et paremat fotograafi kui Teie, oleks väga raske leida. Suured tänud selle ilusa päeva jäädvustamise eest!!!

Marjaana ja Ahto


Mul on hea meel, et leidsite aja süveneda. Samuti loodan, et suutsin mõnelegi küsimusele vastuse anda. Kui teil neid juurde tekkis, siis veelgi parem – olen nõus neile meeleldi vastama. Iga hea asi võtab aega ning ükski tähtis ja kaalukas otsus ei saa sündida üleöö. Võtke aega kaalumiseks, vaadake fotograafide portfoolioid ja küllap te siis ka selle õige enda pulmapäevaks leiate! Pulm kui sündmus saab läbi, kuid mälestusena südames ja fotodena albumis elab igavesti.