MIS ASJAD ON DROONID?

Droonid on mehitamata kaugjuhitavad õhusõidukid. Droone on mitmesuguseid, lennuki põhimõttel töötavaid kui ka helikopteri sarnaseid. Minu lemmikud on nelja või enama tiivikuga (propelleriga) elektri jõul lendavad masinad. Droonid on vahvad seetõttu, et nede abil saab fotokaameraid kõrgustesse lennutada :)

MIKS JUST DROONIFOTO?

Droonid annavad võimaluse pildistada kõrguselt, kuhu tõstukiga enam ei küüni, kuid kuhu lennuki ja helikopteriga laskuda oleks juba ohtlik. Aga näha tuttavat armsaks saanud kohta või objekti teistmoodi nurga alt on ju igati priima.

AGA MILLEKS DROONIFOTO?

Drooni abil saab ülevaatlikud ja pilkupüüdvad fotod kõikvõimalikust huvipakkuvast – kinnisvaraobjektidest, hoonekompleksidest, rahvaüritustest, loodusmaastikest… Droonifoto sobib suurepäraselt reklaamfotoks nii veebi kui trükisesse, samuti sobib seda kasutada kauni sisekujunduselemendina nii kodu- kui ka kontoriseinal.

20150620_dsc2964Droonifotod rahvaüritustest. Maarahva laat Vastseliinas Võrumaal.

20150816_dsc3785Protsessifotod. Kvartali kaubanduskeskuse ehitamine Tartus.

20151020_dsc5609Fotod territooriumitest. Paldiski Lõunasadam.

20161018_dsc9771Fotod hoonekompleksidest. Rogosi mõis Võrumaal.

regio_luubita_loetavDroonifotod trükistes. Kaardisari “Luubita loetav” Regiolt.

 

MILLISEID DROONIFOTOSID TEEN?

Ilusaid! Täpselt selliseid nagu tarvis:)

Mulle meeldib pildistada Eestimaad. Viimasel kahel aastal olen sõitnud palju mööda Eestit ringi, pildistanud loodusmaastike, linnu, hooneid, kõikvõimaike objekte. Minu droonifotod on kvaliteetsed, moonutustevabad: hooned ei ole “kummis” ja sirged tänavad on sirged, nagu päriselt! Loomingu mitmekesistamise eesmärgil kasutan erineva fookuskaugusega objektiive.

MILLISE DROONIGA LENDAN?

Kasutan spetsiaalselt minu vajadusi arvestades eritellimusel ehitatud drooni. Tulemuseks on peegelkaamera kvaliteedis 24 megapikslilised failid, mis tagavad fotode detailsuse ka suurte väljatrükkide korral.

_4mm5168Minu kaaslane aerofotoretkedel.